1/3

OLSZTYN – LIDZBARK WARMIŃSKI-

– GÓROWO IŁAWECKIE - KAMIŃSK             rozkład ważny od 04.02.2019 r.           

Olsztyn  Pl.Konstytucji 3 Maja
08:10b  09:45b 11:10b 12:55b 14:45b 16:05b 17:05b 17:50b  19:25+b 
08:14b 09:49b 11:14b 12:59b 14:49b 16:09b 17:09b 17:54b 19:29+b
Dywity ul.Grzybowa 
08:18b 09:53b 11:18b 13:03b 14:53b 16:13b 17:13b 17:58b 19:33+b
Dywity GOK 

08:19b 09:54b 11:19b 13:04b 14:54b 16:14b 17:14b 17:59b 19:34+b

Dywity Agro Helena 

08:20b 09:55b 11:20b 13:05b 14:55b 16:15b 17:15b 18:00b 19:35+b

Ługwałd 01/02  
08:22b 09:57b 11:22b 13:07b 14:57b 16:17b 17:17b 18:02b 19:37+b

Stary Dwór  01/02  
08:34b 10:09b 11:34b 13:19b 15:09b 16:29b 17:29b 18:14b 19:49+b

Dobre Miasto pl.Jana  Pawła II
08:37b 10:12b 11:37b 13:22b 15:12b 16:32b 17:32b 18:17b 19:52+b

Kosyń 01/02  
08:39b 10:14b 11:39b 13:24b 15:14b 16:34b 17:34b 18:19b 19:54+b

Smolajny 01/02  
08:42b 10:17b 11:42b 13:27b 15:17b 16:37b 17:37b 18:22b 19:57+b

Wichrowo 01/02  
08:43b 10:18b 11:43b 13:28b 15:18b 16:38b 17:38b 18:23b 19:58+b

Stryjkowo 01/02  /
08:47b 10:22b 11:47b 13:32b 15:22b 16:42b 17:42b 18:27b 20:02+b

Miłogórze 05/06    
08:49b 10:24b 11:49b 13:34b 15:24b 16:44b 17:44b 18:29b 20:04+b

Miłogórze 03/04  

08:52b 10:27b 11:52b 13:37b 15:27b 16:47b 17:47b 18:32b 20:07+b

Miłogórze 01/02  
08:54b 10:29b 11:54b 13:39b 15:29b 16:49b 17:49b 18:34b 20:09+b

Kraszewo 01/02  
08:57b 10:32b 11:57b 13:42b 15:32b 16:52b 17:52b 18:37b 20:12+b

Nowosady 01/02  
08:59b 10:34b 11:59b 13:44b 15:34b 16:54b 17:54b 18:39b 20:14+b

Lidzbark Warm. ul.Olsztyńska
09:02b 10:37b 12:02b 13:47b 15:37b 16:57b 17:57b 18:42b 20:17+b

Lidzbark Warm.  ul.Kolejowa
07:25b 09:05b 10:40b 12:05b 13:50b 15:40b 17:00b 18:00b 18:45b 20:20+b

Lidzbark W. ul.Dąbrowskiego
07:27b 09:07b 10:42b 12:07b 13:52b 15:42b 17:02b 18:02b 18:47b

Wielochowo n/ż  
07:30b 09:10b 10:45b 12:10b 13:55b 15:45b 17:05b 18:05b 18:50b

Redy
07:33b 09:13b 10:48b 12:13b 13:58b 15:48b 17:08b 18:08b 18:53b

Nowa Wieś Wielka
07:36b 09:16b 10:51b 12:16b 14:01b 15:51b 17:11b 18:11b 18:56b

Nerwiki 
07:37b 09:17b 10:52b 12:17b 14:02b 15:52b 17:12b 18:12b 18:57b

Pieszkowo  szkoła  
07:40b 09:20b 10:55b 12:20b 14:05b 15:55b 17:15b 18:15b 19:00b

Zielenica    
07:43b 09:23b 10:58b 12:23b 14:08b 15:58b 17:18b 18:18b 19:03b

Gruszyny    
07:45b 09:25b 11:00b 12:25b 14:10b 16:00b 17:20b 18:20b 19:05b

Górowo Ił. ul.Olsztyńska    
07:48b 09:28b 11:03b 12:28b 14:13b 16:03b 17:23b 18:23b 19:08b

Górowo Ił. ul.A. Czerwonej 
07:50b 09:30b 11:05b 12:30b 14:15b 16:05b 17:25b 18:25b 19:10b

Górowo Ił. ul.W. Polskiego 
07:52b 09:32b 11:07b 12:32b 14:17b 16:07b 17:27b 18:27b 19:12b

Górowo Ił. ul.Przemysłowa
07:54b 09:34b 12:34b 14:19b 17:29b 
Paustry nż. Nr 16/nr 01 
07:56b 09:36b  12:36b 14:21b  17:31b  

Kamińsk skrz. 
07:58b 09:38b  12:38b 14:23b  17:33b  

Kamińsk ul.XXX-lecia 
08:00b 09:40b  12:40b 14:25b  17:35b  

b - nie kursuje w dniu 01.stycznie ;   w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu            25.XII, 

E - kursuje od poniedzialku do soboty oprócz świąt ;

+  - kursuje tylko w dni wolne od pracy (niedziele i święta)

KAMIŃSK–GÓROWO IŁAWECKIE–

LIDZBARK WARMIŃSKI–OLSZTYN

Kamińsk ul.Obrońców Westerplatte

06:50b 08:50b 10:25b 12:57b 14:55b 17:35+b

Kamińsk skrz. Nr 14/nr 03
06:52b 08:52b 10:27b 12:59b 14:57b 17:37b

Paustry  nż. Nr 16/ nr 01
06:54b 08:54b 10:29b 13:01b 14:59b 17:39b

Górowo Ił. ul.Przemysłowa
06:56b 08:56b 10:31b 13:03b 15:01b 17:41b

Górowo Ił. ul.Woj. Polskiego    
06:10E 07:00b 09:00b 10:35b 11:40b 13:07b 15:05b 16:15b 17:45+b
Górowo Iław. ul.A. Krajowej  
06:12E 07:02b 09:02b 10:37b 11:42b 13:09b 15:07b 16:17b 17:47b
Górowo  Iław. ul.Olsztyńska    
06:14E 07:04b 09:04b 10:39b 11:44b 13:11b 15:09b 16:19b 17:49b
Gruszyny    
06:17E 07:07b 09:07b 10:42b 11:47b 13:14b 15:12b 16:22b 17:52b
Zielenica    
06:19E 07:09b 09:09b 10:44b 11:49b 13:16b 15:14b 16:24b 17:54b
Pieszkowo  szkoła  
06:23E 07:13b 09:13b 10:48b 11:53b 13:20b 15:18b 16:28b 17:58b
Nerwiki 
06:25E 07:15b 09:15b 10:50b 11:55b 13:22b 15:20b 16:30b 18:00b
Nowa  Wieś  Wielka  
06:27E 07:17b 09:17b 10:52b 11:57b 13:24b 15:22b 16:33b 18:02b

Redy    
06:30E 07:20b 09:20b 10:55b 12:00b 13:27b 15:25b 16:35b 18:05b

Wielochowo  n/ż  
06:33E 07:23b 09:23b 10:58b 12:03b 13:30b 15:28b 16:38b 18:08b
Lidzbark W. ul.Dąbrowskiego
06:35E 07:25b 09:25b 11:00b 12:05b 13:32b 15:30b 16:40b 18:10b
Lidzbark W. ul.Kolejowa    
06:40b 07:30b 09:30b 11:05b 12:10b 13:35b 15:35b 16:45b 18:15+b
Lidzbark W. ul.Olsztyńska
06:43b 07:33b 09:33b 11:08b 12:13b 13:38b 15:38b 16:48b 18:18+b
Nowosady 01/02  
06:46b 07:36b 09:36b 11:11b 12:16b 13:41b 15:41b 16:51b 18:21+b
Kraszewo 01/02  
06:48b 07:38b 09:38b 11:13b 12:18b 13:43b 15:43b 16:53b 18:23+b
Miłogórze 01/02  
06:50b 07:40b 09:40b 11:15b 12:20b 13:45b 15:45b 16:55b 18:25+b
Miłogórze 03/04    
06:51b 07:41b 09:41b 11:16b 12:21b 13:46b 15:46b 16:56b 18:26+b

Miłogórze 05/06  

06:54b 07:44b 09:44b 11:19b 12:24b 13:49b 15:49b 16:59b 18:29+b

Stryjkowo 01/02  
06:56b 07:46b 09:46b 11:21b 12:26b 13:51b 15:51b 17:01b 18:31+b

Wichrowo 01/02  
07:00 07:50 09:50 11:25 12:30 13:55 15:55 17:05 18:35

Smolajny 01/02  
07:02b 07:52b 09:52b 11:27b 12:32b 13:57b 15:57b 17:07b 18:37+b

Kosyń 01/02  
07:05b 07:55b 09:55b 11:30b 12:35b 14:00b 16:00b 17:10b 18:40+b

Dobre M. pl.JP II
07:08b 07:58b 09:58b 11:33b 12:38b 14:03b 16:03b 17:13b 18:43+b

Stary Dwór 01/02  
07:11b 08:01b 10:01b 11:36b 12:41b 14:06b 16:06b 17:16b 18:46+b

Ługwałd 01/02  
07:23b 08:13b 10:13b 11:48b 12:53b 14:18b 16:18b 17:28b 18:58+b
Dywity Agro Helena
07:25b 08:15b 10:15b 11:50b 12:55b 14:20b
 16:20b 17:30b 19:00+b

Dywity GOK

07:26b 08:16b 10:16b 11:51b 12:56b 14:21b 16:21b 17:31b 19:01+b

Dywity - Grzybowa

07:27b 08:17b 10:17b 11:52b 12:57b 14:22b 16:22b 17:32b 19:02+b

Olsztyn ul.Sybiraków  
07:31b 08:21b 10:21b 11:56b 13:01b 14:26b
 16:26b 17:36b 19:06+b

Olsztyn ul.Limanowskiego  
07:33b 08:23b 10:23b 11:58b 13:03b 14:28b
 16:28b 17:38b 19:08+b

Olsztyn Pl.Konstytucji 3 Maja 

07:35b 08:25b 10:25b 12:00b 13:05b 14:30b 16:30b 17:40b 19:10+b

b - nie  kursuje  w  dniu  1 stycznia;    w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu          25  XII; 
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt;

+ - kursuje tylko w dni wolne od pracy (niedziele i święta)

SARNOWO kol.- ROGÓŻ szkoła - KNIPY - ROGÓŻ  szkoła - LIDZBARK WARMIŃSKI

Sarnowo kol. n/ż
07:05 15:03

Sarnowo

07:10 14:58

Marków

07:20 14:48

Markajmy

07:27 14:41

Rogóż

07:30 14:38

Rogóż szkoła

07:33 14:35

Knipy

07:38 14:30

Rogóż szkoła

07:43 14:25

Lidzbark Warmiński ul.Bartoszycka

07:57 14:11

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej 

Sarnowo kol. n/ż
07:05 15:03

Sarnowo

07:10 14:58

Marków

07:20 14:48

Markajmy

07:27 14:41

Rogóż

07:30 14:38

Rogóż szkoła

07:33 14:35

Knipy

07:38 14:30

Rogóż szkoła

07:43 14:25

Lidzbark Warmiński ul.Bartoszycka

07:57 14:11

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej 

Wróblik – Lidzbark Warmiński - Kraszewo szkoła

Wróblik
07:15 14:55

Łaniewo

07:21 14:49

Bobrownik

07:25 14:45

Długołęka

07:29 14:41

Lidzbark Warm. ul. Ornecka

07:33 14:37

Lidzbark Warm. ul. Olsztyńska

07:35 14:35

Kraszewo szkoła

07:45 14:25

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej 

  • Google Square
  • Twitter Square
  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now