1/3

OLSZTYN – LIDZBARK WARMIŃSKI-

– GÓROWO IŁAWECKIE - KAMIŃSK                        

Olsztyn ul. Przemysłowa                                           Legenda :
8:10SN   9:45  12:55SN  14:45  17:05SN   
         

Dywity ul. Grzybowa                                                              SN  - kursują w soboty i niedziele

8:18SN  9:53  13:03SN  14:53  17:13SN    

Dywity GOK 

8:19SN  9:54  13:04SN  14:54  17:14SN  

Dywity Agro Helena 

8:20SN  9:55  13:05SN  14:55  17:15SN  

Ługwałd

8:22SN  9:57  13:07SN  14:57  17:17SN  

Stary Dwór  
8:34
SN  10:09  13:19SN  15:09  17:29SN  

Dobre Miasto
8:37SN  10:12  13:22SN  15:12  17:32SN    

Kosyń   
8:39
SN  10:14  13:24SN  15:14  17:34SN  

Smolajny
8:42
SN  10:17  13:27SN  15:17  17:37SN  

Wichrowo   
8:43SN  10:18  13:28SN  15:18  17:32SN 

Stryjkowo 
8:47SN  10:22  13:32SN  15:22  17:42SN  

Miłogórze kolonia    
8:49SN  10:24  13:34SN  15:24  17:44SN  

Miłogórze ATMOS  

8:52SN  10:27  13:37SN  15:27  17:47SN  

Miłogórze   
8:54SN  10:29  13:39SN  15:29  17:49SN  

Kraszewo 
8:57SN  10:32  13:42SN  15:32  17:52SN  

Nowosady   
8:59SN  10:34  13:44SN  15:34  17:54SN  

Lidzbark Warm. ul.Olsztyńska
9:02SN  10:37  13:47SN  15:37  17:57SN  

Lidzbark Warm.  ul.Kolejowa 
9:05SN  10:40  13:50SN  15:40  18:00SN  

Lidzbark W. ul.Dąbrowskiego
9:07SN  10:42  13:52SN  15:42  18:02SN

Wielochowo n/ż  
9:10SN  10:45  13:55SN  15:45  18:05SN 

Redy
9:13SN  10:48  13:58SN  15:48  18:08SN   

Nowa Wieś Wielka
9:16SN  10:51  14:01SN  15:51  18:11SN

Nerwiki 
9:17SN  10:52  14:02SN  15:52  18:12SN  

Pieszkowo  szkoła  
9:20SN  10:55  14:05SN  15:55  18:15SN 

Zielenica    
9:23SN  10:58  14:08SN  15:58  18:18SN 

Gruszyny    
9:25SN  11:00  14:10SN  16:00  18:20SN

Górowo Ił. ul.Olsztyńska    
9:28SN  11:03  14:13SN  16:03  18:23SN 

Górowo Ił. ul.A.Czerwonej 
9:30SN  11:05  14:15SN  16:05  18:25SN 

Górowo Ił. ul.W.Polskiego 
9:32SN  11:07  14:17SN  16:07  18:27SN

Górowo Ił. ul.Przemysłowa
9:34SN  14:19SN
Paustry nż. 
9:36SN  14:21SN

Kamińsk skrz. 
9:38SN  14:23SN

Kamińsk ul.Obrońców Westerplatte 
9:40SN  14:25SN

KURSUJĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU   SN- KURUSJĄ W SOBOTY I  NIEDZIELE

KAMIŃSK–GÓROWO IŁAWECKIE–

LIDZBARK WARMIŃSKI–OLSZTYN

Kamińsk ul.Obrońców Westerplatte                           Legenda :

6:50  10:25SN  14:55SN                     

Kamińsk skrz.                                                               SN  -  kursują w soboty i niedziele
6:52  10:27SN  14:57SN 

Paustry  nż. 
6:54  10:29SN  14:59SN   

Górowo Ił. ul.Przemysłowa
6:56  10:31SN  15:01SN   

Górowo Ił. ul.Woj. Polskiego    
6:10  7:00  10:35SN  11:40  15:05SN  16:15
Górowo Iław. ul.A. Krajowej  
6:12  7:02  10:37SN  11:42  15:07SN  16:17  
Górowo  Iław. ul.Olsztyńska    
6:14  7:04  10:39SN  11:44  15:09SN  16:19  
Gruszyny    
6:17  7:07  10:42SN  11:47  15:12SN  16:22   
Zielenica    
6:19  7:09  10:44SN  11:49  15:14SN 16:24 
Pieszkowo  szkoła  
6:23  7:13  10:48SN  11:53  15:18SN  16:28   
Nerwiki 
6:25  7:15  10:50SN  11:55  15:20SN  16:30   
Nowa  Wieś  Wielka  
6:27
  7:17  10:52SN  11:57  15:22SN  16:32  
Redy    
6:30
  7:20  10:55SN  12:00  15:25SN  16:35   

Wielochowo  n/ż  
6:33  7:23  10:58SN  12:03  15:28SN  16:38  
Lidzbark W. ul.Dąbrowskiego
6:35
  7:25  11:00SN  12:05  15:30SN  16:40
Lidzbark W. ul.Kolejowa    
6:40SN  7:30  11:05SN  12:10  15:35SN  16:45  
Lidzbark W. ul.Olsztyńska
6:43SN  7:33  11:08SN  12:13  15:38SN   
Nowosady   
6:46SN  7:36  11:11SN  12:16  15:41SN   
Kraszewo  
6:48SN  7:38  11:13SN  12:18  15:43SN  

Miłogórze   
6:50SN  7:40  11:15SN  12:20  15:45SN  

Miłogórze  ATMOS   
6:51SN  7:41  11:16SN  12:21  15:46SN    

Miłogórze KOLONIA  

6:54SN  7:44  11:19SN  12:24  15:49SN  

Stryjkowo   
6:56SN  7:46  11:21SN  12:26  15:51SN  

Wichrowo   

7:00SN  7:50  11:25SN  12:30  15:55SN   

Smolajny   
7:02SN  7:52  11:27SN  12:32  15:57SN  

Kosyń 01/02

7:05SN  7:55  11:30SN  12:35  16:00SN  

Dobre Miasto 

7:08SN  7:58  11:33SN  12:38  16:03SN  

Stary Dwór   
7:11SN  8:01  11:36SN  12:41  16:06SN   

Ługwałd   
7:23SN  8:13  11:48SN  12;53  16:18SN  
Dywity Agro Helena
7:25SN  8:15  11:50SN  12:55  16:20SN    

Dywity GOK

7:26SN  8:16  11:51SN  12:56  16:21SN    

Dywity - Grzybowa

7:27SN  8:17  11:52SN  12:57  16:22SN 

Olsztyn ul.Sybiraków  
7:31SN  8:21  11:56SN  13:01  16:26SN   

Olsztyn ul.Limanowskiego  
7:33SN  8:23  11:58SN  13:03  16:28SN   

Olsztyn ul. Lubelska  

7:35SN  8:25  12:00SN  13:05  16:30SN  

KURSUJĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU   SN- KURUSJĄ W SOBOTY I  NIEDZIELE

SARNOWO kol.- ROGÓŻ szkoła - KNIPY - ROGÓŻ  szkoła - LIDZBARK WARMIŃSKI

Sarnowo kol. n/ż
07:05 15:03

Sarnowo

07:10 14:58

Marków

07:20 14:48

Markajmy

07:27 14:41

Rogóż

07:30 14:38

Rogóż szkoła

07:33 14:35

Knipy

07:38 14:30

Rogóż szkoła

07:43 14:25

Lidzbark Warmiński ul.Bartoszycka

07:57 14:11

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej 

Sarnowo kol. n/ż
07:05 15:03

Sarnowo

07:10 14:58

Marków

07:20 14:48

Markajmy

07:27 14:41

Rogóż

07:30 14:38

Rogóż szkoła

07:33 14:35

Knipy

07:38 14:30

Rogóż szkoła

07:43 14:25

Lidzbark Warmiński ul.Bartoszycka

07:57 14:11

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej 

Wróblik – Lidzbark Warmiński - Kraszewo szkoła

Wróblik
07:15 14:55

Łaniewo

07:21 14:49

Bobrownik

07:25 14:45

Długołęka

07:29 14:41

Lidzbark Warm. ul. Ornecka

07:33 14:37

Lidzbark Warm. ul. Olsztyńska

07:35 14:35

Kraszewo szkoła

07:45 14:25

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej 

  • Google Square
  • Twitter Square
  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now