1/3

OLSZTYN – LIDZBARK WARMIŃSKI - GÓROWO IŁAWECKIE - KAMIŃSK  

rozkład jazdy obowiązujący od 28.12.2020 r.               

* OD 01.12.2020 R. BUSY ODJEŻDŻAJĄ Z DWORCA AUTOBUSOWEGO W  OLSZTYNIE

   - STANOWISKO NR 3 -

Olsztyn DWORZEC AUTOBUSOWY                                           Legenda :
8:10SN   12:55SN  17:05SN   
         

Dywity ul. Grzybowa                                                              SN  - kursują w soboty i niedziele

8:18SN  13:03SN  17:13SN    

Dywity GOK 

8:19SN  13:04SN  17:14SN  

Dywity Agro Helena 

8:20SN  13:05SN  17:15SN  

Ługwałd

8:22SN  13:07SN  17:17SN  

Stary Dwór  
8:34
SN  13:19SN  17:29SN  

Dobre Miasto
8:37SN  13:22SN  17:32SN    

Kosyń   
8:39
SN  13:24SN  17:34SN  

Smolajny
8:42
SN  13:27SN  17:37SN  

Wichrowo   
8:43SN  13:28SN  17:32SN 

Stryjkowo 
8:47SN  13:32SN  17:42SN  

Miłogórze kolonia    
8:49SN  13:34SN  17:44SN  

Miłogórze ATMOS  

8:52SN  13:37SN  17:47SN  

Miłogórze   
8:54SN  13:39SN  17:49SN  

Kraszewo 
8:57SN  13:42SN  17:52SN  

Nowosady   
8:59SN  13:44SN  17:54SN  

Lidzbark Warm. ul.Olsztyńska
9:02SN  13:47SN  17:57SN  

Lidzbark Warm.  ul.Kolejowa 
9:05SN  13:50SN  18:00SN  

Lidzbark W. ul.Dąbrowskiego
9:07SN  13:52SN  18:02SN

Wielochowo n/ż  
9:10SN  13:55SN  18:05SN 

Redy
9:13SN  13:58SN  18:08SN   

Nowa Wieś Wielka
9:16SN  14:01SN  18:11SN

Nerwiki 
9:17SN  14:02SN  18:12SN  

Pieszkowo  szkoła  
9:20SN  14:05SN  18:15SN 

Zielenica    
9:23SN  14:08SN  18:18SN 

Gruszyny    
9:25SN  14:10SN  18:20SN

Górowo Ił. ul.Olsztyńska    
9:28SN  14:13SN  18:23SN 

Górowo Ił. ul.A.Czerwonej 
9:30SN  14:15SN  18:25SN 

Górowo Ił. ul.W.Polskiego 
9:32SN  14:17SN  18:27SN

Górowo Ił. ul.Przemysłowa
9:34SN  14:19SN
Paustry nż. 
9:36SN  14:21SN

Kamińsk skrz. 
9:38SN  14:23SN

Kamińsk ul.Obrońców Westerplatte 
9:40SN  14:25SN

KURSUJĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU   SN- KURUSJĄ W SOBOTY I  NIEDZIELE

KAMIŃSK – GÓROWO IŁAWECKIE – LIDZBARK WARMIŃSKI – OLSZTYN

rozkład jazdy obowiązujący od 28.12.2020 r.

Kamińsk ul.Obrońców Westerplatte                           Legenda :

10:25SN  14:55SN                     

Kamińsk skrz.                                                               SN  -  kursują w soboty i niedziele
10:27SN  14:57SN 

Paustry  nż. 
10:29SN  14:59SN   

Górowo Ił. ul.Przemysłowa
10:31SN  15:01SN   

Górowo Ił. ul.Woj. Polskiego    
6:10  10:35SN  15:05SN
Górowo Iław. ul.A. Krajowej  
6:12  10:37SN  15:07SN
Górowo  Iław. ul.Olsztyńska    
6:14  10:39SN  15:09SN  
Gruszyny    
6:17  10:42SN  15:12SN   
Zielenica    
6:19  10:44SN  15:14SN
Pieszkowo  szkoła  
6:23  10:48SN  15:18SN   
Nerwiki 
6:25  10:50SN  15:20SN   
Nowa  Wieś  Wielka  
6:27
  10:52SN  15:22SN  
Redy    
6:30
  10:55SN  15:25SN   

Wielochowo  n/ż  
6:33  10:58SN  15:28SN  
Lidzbark W. ul.Dąbrowskiego
6:35
  11:00SN  15:30SN
Lidzbark W. ul.Kolejowa    
6:40SN  11:05SN  15:35SN  
Lidzbark W. ul.Olsztyńska
6:43SN  11:08SN  15:38SN   
Nowosady   
6:46SN  11:11SN  15:41SN   
Kraszewo  
6:48SN  11:13SN  15:43SN  

Miłogórze   
6:50SN  11:15SN  15:45SN  

Miłogórze  ATMOS   
6:51SN  11:16SN  15:46SN    

Miłogórze KOLONIA  

6:54SN  11:19SN  15:49SN  

Stryjkowo   
6:56SN  11:21SN  15:51SN  

Wichrowo   

7:00SN  11:25SN  15:55SN   

Smolajny   
7:02SN  11:27SN  15:57SN  

Kosyń 01/02

7:05SN  11:30SN  16:00SN  

Dobre Miasto 

7:08SN  11:33SN  16:03SN  

Stary Dwór   
7:11SN  11:36SN  16:06SN   

Ługwałd   
7:23SN  11:48SN  16:18SN  
Dywity Agro Helena
7:25SN  11:50SN  16:20SN    

Dywity GOK

7:26SN  11:51SN  16:21SN    

Dywity - Grzybowa

7:27SN  11:52SN  16:22SN 

Olsztyn ul.Sybiraków  
7:31SN  11:56SN  16:26SN   

Olsztyn ul.Limanowskiego  
7:33SN  11:58SN  16:28SN   

Olsztyn DWORZEC AUTOBUSOWY  

7:35SN  12:00SN  16:30SN  

KURSUJĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU   SN- KURUSJĄ W SOBOTY I  NIEDZIELE

SARNOWO kol.- ROGÓŻ szkoła - KNIPY - ROGÓŻ  szkoła - LIDZBARK WARMIŃSKI

Sarnowo kol. n/ż
07:05 15:03

Sarnowo

07:10 14:58

Marków

07:20 14:48

Markajmy

07:27 14:41

Rogóż

07:30 14:38

Rogóż szkoła

07:33 14:35

Knipy

07:38 14:30

Rogóż szkoła

07:43 14:25

Lidzbark Warmiński ul.Bartoszycka

07:57 14:11

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej 

Sarnowo kol. n/ż
07:05 15:03

Sarnowo

07:10 14:58

Marków

07:20 14:48

Markajmy

07:27 14:41

Rogóż

07:30 14:38

Rogóż szkoła

07:33 14:35

Knipy

07:38 14:30

Rogóż szkoła

07:43 14:25

Lidzbark Warmiński ul.Bartoszycka

07:57 14:11

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej 

Wróblik – Lidzbark Warmiński - Kraszewo szkoła

Wróblik
07:15 14:55

Łaniewo

07:21 14:49

Bobrownik

07:25 14:45

Długołęka

07:29 14:41

Lidzbark Warm. ul. Ornecka

07:33 14:37

Lidzbark Warm. ul. Olsztyńska

07:35 14:35

Kraszewo szkoła

07:45 14:25

 kursuje  tylko w dni nauki szkolnej 

  • Google Square
  • Twitter Square
  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now